مالت

از شلوغی زندگی به آرامش و زیبایی مالتا فرار کنید!

 

در طبیعت بی نظیر مالتا غرق شوید

مالتا یکی از زیباترین و بکرترین جزایر طبیعی دنیا است که مناظر مسحور کننده وآرامشی ویژه دارد. مناظر خاص و چشم اندازهای زیبای آن، مالتا را تبدیل به یکی از مقاصد محبوب طبیعت گردان در دنیا کرده است. اگر به دنبال آرامش و فرار از شلوغی های روزمره تان هستید، مالتا بهترین انتخاب است. می توانید در طبیعت زیبای این جزیره غرق شوید و یا تنها از دیدن زیبایی بی حد و حصرش لذت ببرید.در این مطلب با ۴ دیدنی طبیعی این جزیره آشنا می شوید.

 

غواصی در کنار پنجره ی آزور‌

یکی از زیباترین پدیده های طبیعی در نزدیکی جزیره مالتا که به پنجره ی آزور (Azure) شهرت داشت، در اثر طوفانی که اخیرا در این جزیره اتفاق افتاد فروریخت. با این وجود غواصی در آب های نیلگون و پر رمز و راز این جزیره یکی از بهترین تجربه هایی است که می توانید داشته باشید. شما می توانید بقایای ریزش این پدیده ی زیبا را در آب اقیانوس ببینید. می توانید به تور غواصی در این منطقه بروید و از تجربه ی بی نظیر آن لذت ببرید. حواستان باشد به توصیه های ایمنی افراد محلی درباره ی غواصی در این منطقه توجه کنید.

 

دهکده ی پوپی

در این دهکده می توانید سری به خاطرات دوران کودکی تان بزنید.این دهکده نسخه ی واقعی همان دهکده ای است که ملوان زبل در آن زندگی می کرد. بهتر است دیدن این منطقه ی شگفت انگیز را در سفرتان به مالتا از دست ندهید. این جزیره ی فوق العاده برای فیلم ملوان زبل ساخته شد و از آن زمان به عنوان یکی از جاذبه های مالتا باقی مانده است.

 

صخره نوردی در جزیره

صخره نوردی در این منطقه آسان تر از آن چیزی است که در نگاه اول به نظر می آید. در نزدیکی دهکده ی پوپی، جزیره ی قدیرا قرار گرفته است که در آن می توانید در عرض نیم ساعت، با پای پیاده از یک طرف جزیره به سمت دیگر آن بروید.

 

تماشای بلو گروتو

این جزیره در جنوب مالتا قرار گرفته است و به راحتی می شود از طریق کرایه ی یک قایق به آن دسترسی پیدا کرد. همچنین می توانید منظره ی آب های فوق العاده خوش رنگ آن را از بالا ببینید. حتما جوری برنامه ریزی کنید که قبل از ظهر به این منطقه برسید. در روز، دیدن ترکیب خیره کننده ی آبی دریا و نور زرد رنگ خورشید به همراه سکون و آرامش این منطقه بدون شک تجربه ی خاطره انگیزی برایتان خواهد شد.

 

غواصی در چاله ی آبی

اگر در سفرتان به دنبال هیجان بیشتری می گردید، شنا در چاله ی آبی را امتحان کنید. این چاله درست در کنار پل فروریخته ی آزور یا همان پنجره ی آزور قرار گرفته است. می توانید تورهایی را رزرو کنید که شما را به سفری به اعماق اقیانوس می برند و یا تنها از دیدن منظره ی بی نظیر این چاله ی آبی از بالا لذت ببرید.

 
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم